Rubin potopio Inter, Partizan s desetoricom izborio bod kod Neftchija

RUBIN iz Kazana u ranijoj utakmici 5. kola Europa lige porazio je milanski Inter sa uvjerljivih 3:0, a Nefcthi je s Partizanom u Bakuu podijelio bodove.

U 2. minuti utakmice u Rusiji Karadeniz je doveo domaće u vodstvo nakon pogreške Interove obrane. Branič gostiju poslao je loptu u vlastitu stativu, ona se odbila do Turčina koji je sa desetak metara lako pogodio mrežu. U samoj završnici utakmice eksplodirao je Rondon, koji je u 86. i 91. minuti zabio dva gola za konačnih 3:0.

Srpski prvak u prošlom je kolu protiv Intera zabio prvi gol u natjecanju ove sezone, u Bakuu su zabili drugi, ali izvukli samo bod.

U 10. minuti Flavinho je zabio za vodstvo Neftchija. U 67. minuti Mitrović je izjednačio na 1:1, a samo deset minuta kasnije dobio je crveni karton.

Kazan predvodi skupinu sa 13 bodova, Inter je drugi s 10, a Azerbajdžanci, kao i Partizan, imaju dva boda kolo prije kraja.

Kazan - Inter 3:0

Neftchi - Partizan 1:1