Slavlje Bilića i Ćorluke: Krasnodar pao u Moskvi

LOKOMOTIV, kojeg trenira bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, pobijedio je na domaćem terenu Krasnodar s 3:2 u 17. kolu ruskog prvenstva.

Bilićeva momčad povela je u trećoj minuti pogotkom N`Doyea. Sedam minuta kasnije izjednačio je Schipitsin. Vodstvo Lokomotivu vratio je svojim drugim pogotkom N`Doye u 20. minuti.

I u trećoj minuti drugog dijela postignut je gol. Wanderson je poravnao na 2:2, a u 51. konačan rezultat postavio je Obinna.

Vedran Ćorluka odigrao je cijeli susret za momčad iz Moskve, dok je Bilić na klupi ostavio vratara Darija Krešića. Prednost na golu dobio je Guilherme.

Lokomotiv zauzima osmu poziciju s 28 bodova, Krasnodar je deveti sa šest bodova manje. U sljedećem kolu "hrvatska kolonija" gostuje predzadnjoj Alanyji.