Srna zabio u uvjerljivom slavlju Šahtara, Čornomorec gostujućom pobjedom najavio dvoboj s Dinamom

DARIJO SRNA upisao se u strijelce u uvjerljivoj 4:0 pobjedi Šahtara protiv Sevastopolja.

Kapetan hrvatske reprezentacije zabio je četvrti gol za svoju momčad u 34. minuti iz slobodnjaka. Srna je na terenu proveo cijelu utakmicu, a Eduardo je susret odgledao s klupe.

Dinamo će u četvrtak gostovati u Odessi kod Čornomoreca u 5. kolu Europske lige. U 17. kolu ukrajinskog prvenstva Čornomorec je na gostovanju slavio kod Vorskle s 1:0. Jedini pogodak postigao je Kovalčuk u 10. minuti. Ovom pobjedom je Dinamov suparnik skočio na drugo mjesto ljestvice s 35 bodova, tri manje od vodeće Šahtara.