Video - Bodul zabio golčinu vikenda, ali skromno kaže: Pomogao mi je vjetar

JEDNA od najljepših golova ovog vikenda postigao je bivši mladi hrvatski reprezentativac Darko Bodul.

Sturm je u 29. kolu austrijske Bundeslige slavio u gostima kod Mattersburga 2:0, a Bodul se najprije istaknuo asistencijom za Rubina Okotieja, a onda u šestoj minuti drugog poluvremena i pravom majstorijom.

Sa 16 metara, potpuno iskosa s desne strane, pogodio je u neobranjivoj putanji suprotni kut domaćeg vratara. Bio mu je to deseti ovosezonski pogodak u prvenstvu koji ga je doveo na drugo mjesto ljestvice strijelaca.

"Napokon smo pobijedili u gostima. Kod svoga sam pogotka imao pomoć vjetra što je bilo dobro jer je lopta završila u golu" rekao je nakon utakmice Bodul čija se momčad nalazi na petom mjestu s osam bodova manje od vodećeg Salzburga.