Zadru pobjeda protiv Belupa iz penala, Kramarić donio Lokomotivi pobjedu kod GOŠK-a

LOKOMOTIVA je sa 1:0 pobijedila GOŠK u Dubrovniku u prvoj utakmici četvrtfinala Hrvatskog kupa.

Lokosi su do vrijedne, ali teške pobjede došli golom prvog strijelca momčadi Andreja Kramarića u 68. minuti. Sudio je Bruno Marić. Uzvrat se igra za tjedan dana.

Zadar je osigurao minimalnu prednost protiv Slaven Belupa. Sa 1:0 slavili su na Stanovima, gol za pobjedu zabio je Ježina iz penala u 44. minuti.

GOŠK: Kristić - Lekaj, Čikato, Mujkić, Đajić, Kacić, Dragić (od 65. Hodžić), Ivanišević (od 72. Mrđen), Caput, Kovačić, Daničić (od 79. Zečević).

Lokomotiva: Picak - Barbarić, Mesarić, Antolić, Martinac, Bručić, Boras, Chago (od 46. Maleš), Šitum, Kramarić, Trebotić (od 46. Pavičić).