LIGE PETICE

AMIENS - PSG 4:4 Parižani se vratili nakon 3:0 pa ispustili pobjedu u 91. minuti

PSG je remizirao 4:4 na gostovanju kod Amiensa u 26. kolu francuskog prvenstva nakon što su na kraju prvog dijela gubili 3:1.

Momčad Thomasa Tuchela šokirana je odmah u 9. minuti kada je Amiens poveo preko Sehroua Guirassija na asistenciju Gaela Kakute. Već u 29. minuti Amiens je poveo 2:0, a ovoga puta Kakuta je bio strijelac.

Do 40. minute Kakuta je upisao drugu asistenciju, a Fousseni Diabate prvi gol za 3:0 Amiensa. Do poluvremena je na 3:1 smanjio Ander Herrera.

U drugom poluvremenu je krenuo preokret PSG-a, a prvi gol zabio je Tanguy Kouassi u 60. minuti koji je pet minuta kasnije izjednačio na 3:3. Gol za preokret zabio je Mauro Icardi u 74. minuti. Konačnih 4:4 postavio je Guirassy u 91. minuti utakmice.