hnl europa

ANKETA Je li Dinamo oštećen kod prvog gola Villarreala?

Screenshot: Twitter

DINAMO je za samo sedam minuta prvog poluvremena uzvrata četvrtfinala Europa lige kod Villarreala primio dva gola. Izgubio je 2:1 nakon što je prvu utakmicu izgubio 1:0 te je ispao.

Prvi gol Villarreal je postigao u 36. minuti. Jakić je izgubio loptu na centru, nakon čega je krenula brza kontra domaćina. Moreno je sjajno dodao na desnu stranu za Chukwuezea, koji utrčava u kazneni prostor i odigrava pred gol za Alcacera. On tamo lako poentira.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI GOL VILLARREALA.

Sudac Makkelie tražio je VAR provjeru za potencijalni ofsajd prilikom proigravanja za strijelca, ali je dobio potvrdu da je gol regularan i pokazao na centar. Čini se da je Villarreal spasilo, a Dinamu presudilo, to što je Gvardiolu navodno peta ostala iza crte.