ANKETA Je li Rijeka oštećena protiv Varaždina?

Screenshot: MaxSport

RIJEKA je ponovno lider Supersport HNL-a. U utakmici 25. kola na Rujevici domaćini su upisali pobjedu rezultatom 2:0 protiv Varaždina. Strijelci su bili domaći stoperi, Niko Galešić u 79. i Matej Mitrović u 90. minuti. Rijeka sada opet ima bod više od Hajduka te šest bodova i dvije utakmice više od Dinama. Jedna sporna situacija viđena je u prvom poluvremenu.

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svako kolo nakon posljednjeg susreta.

U 40. minuti su se sudarili Lamine Ba i Veldin Hodža u kaznenom prostoru Varaždina te zatim ostali ležati na travnjaku. Iz VAR sobe je sucu Anti Čulini stigao poziv da dođe pogledati ima li tu elemenata za kazneni udarac, kao što su igrači Rijeke i sugerirali, ali je glavni sudac procijenio da ipak nema govora o kaznenom udarcu. Mi vas pitamo, je li donio dobru odluku?