PREMIERSHIP

Arsenal pobijedio na krilima sjajnog Pepea, Neto prikucao Fulham za dno ljestvice

ARSENAL je potvrdio vrlo dobar start u sezonu. Danas je s 2:1 svladao Sheffield i stigao do treće pobjede u četiri utakmice.

Veći dio utakmice Arsenal je imao posjed bez puno šansi, ali je u 61. minuti stigao do vodstva. Bellerin je probio stranu nakon duplog pasa i nabacio na drugu stativu, gdje je bio Saka koji glavom šalje loptu u mrežu. Tri minute kasnije zabio je Pepe nakon sjajne solo akcije, a ponovno se u ulozi dodavača našao Bellerin.

Pepe tek treba opravdati 80 milijuna eura koliko je Arsenal platio za njega

Utješni pogodak za goste postigao je McGoldrick lijepim udarcem izvan šesnaesterca u 85. minuti.

Wolverhampton je stigao do druge pobjede u sezoni nakon što je svladao Fulham 1:0. Trenutak odluke dogodio se u 56. minuti kada se Neto najbolje snašao poslije jednog odbijanca i zakucao loptu u mrežu. Fulham je nakon četiri kola zadnji klub na tablici, s nula bodova i gol-razlikom 3:11.