Atletico pobijedio kod Budimirove Osasune

U SUSRETU 19. kola španjolskog nogometnog prvenstva Atletico Madrid je na gostovanju pobijedio Osasunu 1:0. Pogodak odluke zabio je Saul u 74. minuti utakmice. Za Osasunu je posljednjih pola sata igrao hrvatski napadač Ante Budimir, dok je Ivo Grbić ostao na suprotnoj klupi.

U ranije odigranom susretu Real Valladolid je identičnim rezultatom pobijedio Valenciju, a strijelac je bio Cyle Larin u 90. minuti. Večeras se još sastaju Celta Vigo i Athletic Bilbao te Real Madrid i Real Sociedad. U ponedjeljak će snage odmjeriti Villarreal i Rayo Vallecano.

Na ljestvici vodi Barcelona s 47 bodova, Real je drugi sa šest bodova manje, dok je Real Sociedad treći s 38 bodova. Atletico Madrid je četvrti s 34 boda.