BBC nakon što je Hrvatska primila treći gol: Game over?

HRVATSKA je izgubila 3:0 od Španjolske na Olimpijskom stadionu u Berlinu u prvom susretu skupine B Europskog prvenstva. Momčad izbornika Zlatka Dalića sva tri pogotka primila je u prvom poluvremenu. Alvaro Morata zabio je u 29., Fabian Ruiz u 32. minuti, a Dani Carvajal u sudačkoj nadoknadi. Bruni Petkoviću je poništen pogodak u drugom poluvremenu.

Nakon što je Carvajal poslije ubačaja pospremio treću loptu iza hrvatskog golmana Dominika Livakovića, BBC je u svojem tekstualnom prijenosu napisao "Game over?", pitajući se je li utakmica time riješena već nakon polovice. Pokazalo se da jest, jer u nastavku nije bilo golova.

Podsjetimo, uz Hrvatsku i Španjolsku, u skupini B nalaze se Albanija te branitelj europskog naslova Italija, koji će svoju utakmicu odigrati u 21 sat. Nakon Španjolaca Dalićevim izabranicima slijede ogledi s Albancima (srijeda, 19. lipnja) i Talijanima (ponedjeljak, 24. lipnja).