BiH legenda prokomentirala debakl reprezentacije jednom rečenicom. Postala je hit

NOGOMETAŠI Islanda su u susretu 6. kola skupine J kvalifikacija za Europsko prvenstvo pobijedili Bosnu i Hercegovinu 1:0. Jedini gol na utakmici, koja se igrala na samo osam stupnjeva u Reykjaviku, zabio je Finnbogason u drugoj minuti sudačke nadoknade i tako drastično smanjio šanse gostima za plasman na Euro.

BiH je imala neke svoje šanse, ali najveću su imali domaćini u 79. minuti kad je Thorsteinsson promašio prazan gol. No lošu igru gostujuće obrane kaznio je Finbogasson, koji je nakon gužve u šesnaestercu i dvije odbijene lopte uspio zakucati u gol za pobjedu Islanda.