BUNDESLIGA

Borussija izgubila korak za Bayernom, Kovač se vratio na vrh

U SUSRETU 6. kola njemačkog nogometnog prvenstva Borussia Dortmund i Werder odigrali su 2:2, čime je Borussija i drugo kolo u nizu remizirala, a u zadnja četiri kola upisala je tek jednu pobjedu.

Bila je to zanimljiva utakmica u kojoj je Werder poveo, Borussija je potom zabila dva gola okrenuvši rezultat, no gosti se nisu predavali i u 55. minuti su izjednačili na 2:2.

Werder je stigao do vodstva već u osmoj minuti golom Milota Rashice, no samo minutu kasnije Borussija je izjednačila, a pogodak je zabio Mario Gotze. Koncem prvog dijela Marco Reus je doveo domaćine u prednost, no Marco Friedl je u 55. minuti sve vratio na početak.

U nastavku susreta Borussija je bila bliže pobjedi, ali nije uspjela i treći put svladati Jirjia Pavlenku. Bio je to treći uzastopni Borussijin remi nakon 0:0 protiv Barcelone i 2:2 protiv Eintrachta.