U-21 EURO

Brekalo zabio sjajan gol Englezima

Screenshot: YouTube

MLADA hrvatska reprezentacija remizirala je protiv Engleske 3:3 u posljednjoj utakmici grupne faze Europskog prvenstva do 21 godine u San Marinu. Pogotke su zabili Nelson u 11. minuti, Maddison u 48. minuti i Kenny u 70. minuti za Engleze te Josip Brekalo u 39. minuti i 82. minuti i Nikola Vlašić u 62. minuti za Hrvatsku.

Nelson je za Englesku zabio s bijele točke u 11. minuti, a onda je Brekalo sjajnim pogotkom u 39. minuti s ruba kaznenog prostora zabio za izjednačenje.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE

Iako je s velikim ambicijama stigla na ovaj Euro, Gračanova momčad izgubila je izglede za plasman u drugi krug još nakon poraza od Francuske pa protiv Engleza igra utakmicu za prestiž.