Brozovićev suigrač zabio Messijevom klubu sa 70 metara. Pogledajte golčinu

NA PRIJATELJSKOJ utakmici Al Nassra i Inter Miamija (6:0) Cristiano Ronaldo i Lionel Messi nisu nastupili. Trebao je to biti vjerojatno njihov posljednji međusobni okršaj, no ozljede i viroza su spriječile taj susret. Al Nassr je zato u 68 minuta utrpao pet komada Interu, a hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović asistirao je za gol Otavija u trećoj minuti za 1:0.

Ipak, najljepši gol zabio je Aymeric Laporte (29), iskusni španjolski defenzivac. Laporte je s više od 70 metara krasno pogodio u mrežu MLS momčadi i tako zasjenio sve na terenu. Španjolski stoper u Al Nassr je došao koncem kolovoza iz Manchester Cityja za 27.5 milijuna eura.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO

Otavio je zabio u trećoj, Talisca u 10., a Laporte u 12. minuti. S tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme. Talisca je u 51. zabio za 4:0, Maran u 68. za 5:0, a šesti je gol zabio Talisca.