Budimir debitirao na klupi Širokog remijem protiv Hajduka na Poljudu

HAJDUK i Široki Brijeg odigrali su 1:1 u prijateljskoj utakmici na Poljudu. Hajduk je poveo u 29. minuti preko Yassinea Benrahoua, a gosti iz Bosne i Hercegovine izjednačili su golom Chinedua u 83. minuti. Bio je to i debi Marijana Budimira na klupi Širokog Brijega. Budimir je donedavno bio trener Hajdukovih juniora, a sada u Širokom prvi put samostalno vodi jednu seniorsku momčad.

Hajduk u prvom poluvremenu: Silić, Đolonga, Ferro, Šarlija, Hrgović, Lauš, Grgić, Dolček, Sahiti, Benrahou, Livaja

Hajduk drugo poluvrijeme: Buljan, Krolo (od 77. Capan), Petrašilo, Prpić, Melnjak, Pukštas, Krovinović, Brajković, Kalik, Ćubelić, Čuić (od 77. Antunović)

Široki Brijeg u prvom poluvremenu: T.A. Tomić, Pranjić, Barišić, Vukoja, Kpan, Lukić, Musa, Lasić, Gašpar, Čavar, Kuprešak

Široki Brijeg drugo poluvrijeme: T.A. Tomić (od 62. Puljić), Marčić (od 62. Prusina), Šuto, Dadić, M. Matić, Lovrić, T. Tomić, Bagarić, Vukelić, F. Matić, Chinedu