DOIGRAVANJE ZA PREMIERSHIP

CARDIFF - FULHAM 0:2 Gosti s dva fantastična gola došli korak bliže Premiershipu

FULHAM je u prvoj utakmici polufinala doigravanja Championshipa pobijedio Cardiff u gostima 2:0 i došao na korak do finala na Wembleyju.

Gosti su odigrali odličnu utakmicu, a do pobjede su došli s dva fantastična gola. U prvom poluvremenu nije bilo golova, a Fulham je poveo u 49. minuti nakon sjajne solo akcije Joshue Onomaha.

Mladi Fulhamov veznjak primio je loptu na rubu kaznenog prostora, u slalomu prošao trojicu domaćih igrača i plasirao loptu za 0:1. Fulham je važnu pobjedu potvrdio u sudačkoj nadoknadi kad je Neeskens Kebano zabio krasan gol iz slobodnog udarca.

Uzvratna utakmica igra se u četvrtak, a u drugom polufinalnom paru igraju Brentford i Swansea.