Cibona pobijedila Cedevitu, Mulaomerović odbio dati ruku pobjedniku

U UTAKMICI 7. kola prvenstva Hrvatske za košarkaše Cibona je u Draženovu domu svladala Cedevitu 78:68. Cibona je kontrolirala utakmicu i već u prvoj četvrtini imala 14 razlike. Cedevita je u drugoj četvrtini došla na samo dva koša zaostatka, ali Cibona je brzo opet pobjegla u dvocifrenu prednost.

Domagoj Vuković (25, 9 skokova) i Krešo Radovčić (19, 8 asista) bili su najbolji kod Cibone, a Josip Batinić (15) kod Cedevite. Cibona je sada na omjeru od šest pobjeda i jednog poraza, a Cedevita je na 4:3. Osim ovih učinaka, nakon utakmice se priča i o potezu trenera Cedevite Damira Mulaomerovića.

Naime, Mulaomerović je nakon utakmice odbio dati ruku protivničkom treneru Jakši Vuliću jer je bio nezadovoljan time što je Vulić na 78:66, samo 16 sekundi prije kraja utakmice, pozvao minutu odmora za svoju momčad.