Ćorić predao meč, ništa od obrane naslova u Halleu

HRVATSKI tenisač Borna Ćorić neće obraniti naslov pobjednika na ATP turniru u Halleu osvojen prošle godine jer je zbog bolova u leđima predao četvrtfinalni susret Francuzu Pierre-Huguesu Herbertu nakon što je Herbert dobio prvi set 7-5.

Ćorić je imao problema s leđima od samog početka turnira u Halleu, a oni su se dodatno povećali sredinom prvoga seta. Kod vodstva Herberta od 5-4, naš je igrač zatražio i pomoć fizioterapeuta, ali ni dodatna masaža nije popravila stanje pa je Ćorić nakon izgubljenog servisa kojim je i izgubio prvi set, odlučio da neće nastaviti dvoboj.

Inače, Ćorić je kod rezultata 3-3 imao tri vezane break-lopte, no Herbert je zabio as te dva puta smečom okončao svoje uspješne izlaske na mrežu, čime je anulirao prijetnju našeg igrača. S druge strane, Ćorić je kod vodstva Francuza od 3-2 uspio spasiti dvije break-lopte, jednu servisom, a drugu nakon dulje izmjene s osnovne linije.