Dambrauskas s igračem manje otkinuo bodove prvoj momčadi prvenstva

VALDASU DAMBRAUSKASU za dlaku je pobjegla druga pobjeda na klupi novog kluba - OFI-ja s Krete. Litvanski trener sa svojom je momčadi u nesvakidašnjoj utakmici remizirao 1:1 s prvoplasiranim Panathinaikosom. Već u osmoj minuti susreta OFi je ostao s igračem manje.

Yohou je dobio izravni crveni karton. Panathinaikos je bio dominantan, no Dambrauskasova momčad zabila je u 58. minuti. Larsson je pogodio iz jedinog udarca u okvir gola OFI-ja na ovoj utakmici. Panathinaikos je do kraja utakmice imao blizu 80 posto posjeda lopte, pritiskala je prva momčad Grčke do kraja, no do pogotka je stigla tek duboko u sudačkoj nadoknadi.

Zabio je Ionnidis u 98. minuti. Dambrauskas, koji je stigao u Grčku krajem listopada, izvukao je klub s dna ljestvice i sad je na jedanaestom mjestu. Panathinaikos je s bodom zadržao malu prednost od četiri boda ispred drugoplasiranog AEK-a.