LIGE PETICE

Di Maria izveo čaroliju u velikoj pobjedi PSG-a

Screenshot: Twitter

NOGOMETAŠI francuskog prvaka Paris SG-a u prvom su susretu 10. kola kao gosti svladali Nicu 4:1. Parižani su vrlo brzo poveli 2:0 pogocima Di Marije u 15. i 21. minuti, ali je Ganago sredinom drugog poluvremena uspio iskoristiti pogrešku gostujuće obrane i smanjiti na 2:1.

Vrlo brzo su domaći ostali bez dva igrača jer su isključeni Cyprien u 74. i Herelle u 77. minuti. Na samom kraju PSG je iskoristio brojčanu nadmoć te preko Mbappea u 88. minuti i Icardija u 91. minuti stigao do uvjerljive pobjede.

Posebno je oduševio potez Angela Di Marije iz 21. minute. Činilo se da je Argentinac otišao preblizu golu i da neće moći zabiti, ali onda je izveo pravu malu čaroliju i udvostručio prednost svoje momčadi.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.