Diaby i Van Persie se potukli u poluvremenu utakmice s Blackpoolom

ABOUA DIABYJA i Robina van Persieja morali su razdvajati suigrači tijekom poluvremena utakmice kod Blackpoola (pobjeda 3:1) nakon što se "zaiskrilo" među njima.

Riječ je o nedjeljnom susretu 32. kola engleskog nogometnog prvenstva.

Arsenal je na poluvremenu imao dva gola prednosti kada je Diaby, strijelac prvoga gola, dobio žuti karton zbog napucavanja lopte poslije zadnjeg sučevog zvižduka. Prema pisanju engleskih medija to je toliko ražestilo Van Persieja da se obrušio na Francuza u svlačionici, a budući da mu ovaj nije ostao dužan, uzavrele duhove morali smo smirivati njihovi suigrači.

Podsjetimo da je ranije tijekom sezone Arsenal vodio 4:0 kada je Diaby zaradio crveni karton i tako direktno pomogao suparnicima izboriti remi 4:4 ostvaren golovima od 68. do 87. minute.