Didulica: Želim u Feyenoord ili neki drugi klub

JOEY DIDULICA, 32-godišnji hrvatski vratar na radu u nizozemskom prvaku AZ Alkmaaru, opet je ponovio da želi napustiti svoj sadašnji klub.

"Želim u Feyenoord ili neki drugi klub. Tako sam rekao prije, toga se držim i dalje. Mogu samo reći da je moj agent i dalje u razgovorima s predstavnicima Feyenoorda. "

Didulica ima ugovor s AZ-om do lipnja sljedeće godine. Inače, Didulica ima sve više problema oko ulaska u prvu momčad, budući je mjesto prvog golmana rezervirano za 22-godišnjeg Argentinca Sergija Romera.

Ipak, u subotu je Didulica branio svih 90 minuta u prijateljskom ogledu u kojem je Club Brugge pobijedio AZ Alkmaar 1-0 pogotkom Wesleyja Soncka u 9. minuti. Potom je nizozemski prvak ostao s igračem manje, nakon što je Mendes u 49. minuti dobio i drugi žuti karton.

"Bila je to dobra utakmica, ali smo nakon isključenja ostali bez pravih rješenja. "

Inače, iz Feyenoorda već danima najavljuju da žele Didulicu za prvog vratara, ali da im loše financijsko stanje u klubu priječi put do tog cilja. No, navodno Didulica uopće ne bi bio krupan financijski zalogaj.