DRUGA HNL

Dinamo II i Croatia iz Zmijavaca upisali pobjede istim rezultatom

U OBJE utakmice 16. kola Druge HNL igrane u nedjelju domaćini su ostvarili pobjede 2:0. Croatia iz Zmijavaca tim je rezultatom nadigrala Inter iz Zaprešića, a druga momčad zagrebačkog Dinama je bila uspješnija od BSK iz Bijelog Brda. Pogotke za Croatiju postigli su Knežević u 15. i Ćapin u 89. minuti.

Croatia je ovom pobjedom skočila na četvrto mjesto ljestvice s 27 bodova, tri manje od vodećeg Varaždina, dva manje od drugog Orijenta 1919, a jednim manje od trećeg Rudeša. Inter je ostao na 19 bodova i sada drži 13. mjesto. Dinamo II je do pogodaka protiv BSK stigao u posljednjoj četvrtini dvoboja, a u strijelce su se upisali Braun (73) i Vukotić (90+3).

Dinamo II s nova tri boda skočio je na osmo mjesto s 21 bodom, dok je BSK 11. s 20 bodova. Na samome dnu nalazi se Opatija s 14 bodova kao zadnje, a ispred je s bodom više Kustošija, dok Solin ima 17.