Zanimljivosti sport

Dok je ekipa protestirala zbog neisplate plaća, protivnik im zabio tri gola

Screenshot: Twitter

GLAVNA tema u Meksiku ovoga vikenda je utakmica 14. kola tamošnjeg prvenstva između Tigresa i Veracruza.

Ekipa čiji napad predvodi bivši reprezentativac Francuske Andre-Pierre Gignac nije imala sluha za prosvjed kolega iz Veracruza, koji su zbog neisplaćenih plaća u proteklih šest mjeseci u prvih nekoliko minuta utakmice odlučili samo stajati na terenu.

Domaćin je poslije prvog sučevog zvižduka ostao ukopan na mjestu, igrači su samo statirali te tako pokazali svoje nezadovoljstvo, ali ne i gosti. Na opće iznenađenje navijača i igrača Veracruza nogometaši Tigresa postigli su tri gola u prvih osam minuta, odnosno prije nego što su njihovi protivnici počeli aktivno sudjelovati u utakmici.

Na kraju je završilo 3:1 za goste, koji su se popeli na treće mjesto, dok je Veracruz ostao na začelju.

Da stvar bude bizarnija, pogodak Gignaca, nekadašnjeg napadača Lorienta, Toulousea i Olympique Marseillea, za 2:0 u četvrtoj minuti bio je njegov jubilarni 100. za Tigres u meksičkom prvenstvu.