TREĆA HNL JUG

Drago Gabrić dva dana prije 35. rođendana zabio četiri gola za Zagoru

DRAGO GABRIĆ jučer je zabio četiri gola u visokoj 5:0 pobjedi njegove Zagore iz Unešića u utakmici Treće HNL Jug.

Zagora je s pet komada ispratila OSK iz Otoka, a bivši reprezentativac i hajdukovac bio je sjajno raspoložen, pa je većinu golova postigao sam.

Tako je doveo Zagoru do nove pobjede, ukupno treće u šest dosad odigranih gola. Zagora trenutno dijeli šestu poziciju trećeligaške tablice, a Gabrić je preuzeo vrh liste strijelaca.

Prvi gol zabio je u petoj minuti, a već u 25. došao je do drugog. Hat-trick je postigao u 58. minuti, a u 78. minuti je zabio i četvrti pogodak. Konačnih 5:0 postavio je Željko Sablić golom u sudačkoj nadoknadi.

Gabrić si je tako sam poklonio najbolji rođendanski poklon, sutra će naime navršiti 35 godina.