Ethan Mbappe (16) debitirao za PSG

PSG je pobijedio Metz s 3:1 u 17. kolu francuskog prvenstva. Francuski prvak je na Parku prinčeva tek u drugom poluvremenu slomio Metz. Vitinha je doveo PSG u vodstvo u 49. minuti, da bi Kylian Mbappe u 61. povisio na 2:0. Matthieu Udol je golom u 72. minuti vratio nadu gostima, no Mbappe je drugim golom na utakmici u 83. minuti razriješio sve dvojbe.

Na kraju utakmice trener PSG-a Luis Enrique dao je šansu Ethanu Mbappeu, 16-godišnjem mlađem bratu puno poznatijeg Kyliana Mbappea. Ethan igra na poziciji zadnjeg i centralnog veznog, a Kylian i on stigli su u PSG otprilike u isto vrijeme, prije šest godina. Ethan je već sa 16 godina nezamjenjiv igrač u juniorskoj momčadi PSG-a, u kojoj je od prve minute započeo sve utakmice u Ligi prvaka mladih ove sezone.