dinamo u europi

Evo gdje večeras možete gledati Dinamovu borbu za Ligu prvaka

DINAMO večeras od 22 sata na Islandu igra uzvratnu utakmicu 1. pretkola Lige prvaka protiv Valura.

Hrvatski prvak je prvi susret dobio 3:2 iako je do 88. minute vodio 3:0. Prije nego što su Islanđani zabili dva gola, Arijan Ademi je u 72. minuti promašio penal, a Dinamo je osim toga imao još barem dvije ili tri velike prilike iz kojih je već u prvoj utakmici mogao riješiti prolazak u 2. pretkolo, u kojem ga čeka ciparska Omonia.

Postojala je velika opasnost da neće biti televizijskog prijenosa utakmice s Islanda, ali je Dinamo jučer objavio da je osigurao prijenos i da će njegovi navijači ipak moći gledati utakmicu.

Susret Valur - Dinamo prenosi HNTV, koji je dostupan u ponudi kabelskih operatera.