Evo kojeg igrača Bayerna je Modrić tražio dres i što mu je rekao tijekom razmjene

BAYERN i Real Madrid remizirali su 2:2 u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka. Utakmica je odigrana pred 75.000 gledatelja na Allianz Areni u Münchenu, a uzvrat se igra iduću srijedu u Madridu. Real je vodio na poluvremenu zahvaljujući golu Viniciusa Juniora u 24. minuti, a Bayern je okrenuo rezultat golovima Leroya Sanea u 53. minuti i Harryja Kanea iz penala u 57. minuti. Konačan rezultat postavio je ponovno Vinicius Junior golom iz kaznenog udarca u 83. minuti utakmice.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić (38) ušao je u igru u 75. minuti i tada je preuzeo kapetansku traku Reala od sjajnog Tonija Kroosa. Nakon utakmice, Modrić je, baš kao i ostali suigrači, prionuo razmjeni dresova i brzo odabrao igrača čiji dres želi.

Radilo se o Jamalu Musiali (21), sjajnom ofenzivnog veznjaku Bayerna. "Bit ćeš veliki igrač. Danas si izgledao nezaustavljivo. Otežao si nam stvari", rekao je Modrić nogometašu Bayerna, piše Defensa Central.