Atalanta - Torino 3:3

Fair play potez Belottija iznenadio i suca i suparnike

Screenshot (Arenasport)

U LUDOJ utakmici Torino je protiv Atalante (3:3) uspio nadoknaditi zaostatak od tri gola.

Već nakon 21 minute igre Atalanta je vodila 3:0, a strijelci su bili Iličić (14), Gosens (19) i Muriel (21). Gosti su do kraja prvog poluvremena dvaput zatresli mrežu domaćina, a strijelci su bili Belotti (42) i Bremer (45+1). Bod Torinu donio je Bonazzoli golom u 84. minuti.

Potez utakmice napravio je strijelac prvog gola za Torino. Belotti je pri vodstvu Atalante 3:0 pao na 18 metara i sudac je procijenio da je napadač Torina zaustavljen prekršajem. Krenuo je sudac pokazati i žuti karton Atalantinom Cristianu Romeru, a onda ga je Belotti zaustavio.

Priznao je da nije bilo nikakvog prekršaja, uzeo loptu od suca i vratio ju iznenađenim domaćinima koji su njegov potez nagradili pljeskom.