Bivši napadač Hajduka zabio hat-trick u Turskoj

BIVŠI napadač Hajduka Umut Nayir (29) zabio je hat-trick za Umraniyespor, koji je u 33. kolu turskog prvenstva pobijedio Sivasspor 4:1. Turski napadač je sjajnu utakmicu započeo pogotkom u sedmoj minuti, a potom je zabio u 24. i 77. minuti. Osim toga, u 91. minuti asistirao je Olarenwajuu Kayodeu za četvrti pogodak.

Nayir je ove sezone zabio 16 pogodaka, no njegova momčad nalazi se na 17. mjestu u konkurenciji 19 momčadi te će se do kraja boriti za ostanak. Podsjetimo, Nayir je u Hajduku igrao tijekom 2020. i 2021. godine. Za splitski klub odradio je 26 utakmica u kojima je šest puta bio strijelac, a jednom asistent.

Aktualni ugovor vrijedi mu do ljeta 2024. godine. Transfermarkt mu vrijednost procjenjuje na milijun eura. Nayir igra i za tursku reprezentaciju, za koju ima dva nastupa.