Fenerbahče preokretom do tri boda protiv Gaziantepspora

NOGOMETAŠI Fenerbahčea teškom su mukom upisali tri boda u posljednjoj utakmici 19. kola turskog prvenstva. Na kraju su slavili 3-1 domaću pobjedu nad  Gazientepsporom, a sva su tri gola zabili u posljednjih 15 minuta.

Golom Bekira Hasa vodio je Gazientepspor od 12 minute i taj je rezultat stajao sve do posljednjih 15 minuta iako je domaćin još od 45. minute igrao bez isključenog Kerima Zengina. Tada Miroslav Štoch i Cristian Baroni zabijaju dva gola u razmaku od dvije minute i donose potpuni preokret.

Konačnih 3-1 postavio je u posljednjoj minuti Mehmet Topuz, a na kraju su gosti susret završili s devetoricom na travnjaku nakon isključenja Elyase Sümea. Na prvenstvenoj ljestvici drugoplasirani Fenerbahçe za prvoplasiranim Galatasarayjem zaostaje četiri boda.