LIGA PRVAKA

FOTO Najluđih 11 minuta u povijesti Lige prvaka

Screenshot

MANCHESTER City i Tottenham zabili su četiri gola u početnih 11 minuta igre u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka. Rezultat je na Etihadu u 11. minuti bio 2:2, a City je opet poveo u 21. minuti.

Poveo je City prelijepim golom Raheema Sterlinga u četvrtoj minuti na asistenciju Kevina De Bruynea. Lijepo je Englez iz prvog udarca pogodio u mrežu Huga Llorisa da bi se gosti vratili tri minute kasnije također preciznim udarcem Son Heung-mina.

U desetoj minuti Južnokorejac zabija za preokret na asistenciju Christana Eriksena, no sve je prethodno uradio Lucas Moura koji je ukrao loptu Laporteu i donio ju u opasnu zonu.

Minutu kasnije Bernardo Silva sretno i spretno zabija na asistenciju Kuna Aguera. Hugo Lloris mogao je možda i bolje reagirati kod ove akcije.

U 21. minuti Sterling zabija za 3:2 na asistenciju Kevina De Bruynea.