Fulham remizirao. Mitrović opet zabio

LONDONSKI Fulham je na svom Craven Cottageu dočekao Bournemouth, klub koji je prošle sezone na tablici Championshipa završio s dva boda manje, odnosno na drugom mjestu. Utakmica je završila rezultatom 2:2, a prošlosezonski drugoligaši trenutno su susjedi i na premierligaškoj tablici.

Bournemouth je deveti, a Fulham deseti, što je svakako odličan start sezone za svježe promovirane ekipe. Gosti su poveli već u drugoj minuti preko Dominica Solankea, a nedugo nakon što je Issa Diop izjednačio, Jefferson Lerma vratio je Bournemouth u vodstvo.

Najvažnija vijest za Fulham uoči utakmice bio je povratak Aleksandra Mitrovića, koji je zbog blaže ozljede propustio susret s West Hamom u kojem je Fulham poražen. Odmah nakon povratka Mitrović je podsjetio na svoju vrijednost. Sam je izborio penal koji je u 52. minuti i realizirao za konačnih 2:2. Mitroviću je ovo sedmi ovosezonski gol, a ukupno čak pedeseti za klub od početka prošle sezone.