Golman Šibenika oduševio obranom. Zapljeskali mu Leko i igrači Hajduka

HAJDUK protiv Šibenika upravo igra utakmicu 18. kola HNL-a, a rezultat na poluvremenu je 1:1 nakon pogodaka Harukija Araija iz 13. minute i Anthonyja Kalika iz 45. Ipak, usprkos tome što su pala dva gola, potez utakmice zasad pripada vrataru Šibenika.

Lovre Rogić još jednom igra sjajnu utakmicu i brani sve što se može obraniti, a posebno je oduševio u 37. minuti. Krovinović je ubacio u peterac, Melnjak je natrčao na loptu i dobro pucao, ali Rogić je nevjerojatnom intervencijom spasio Šibenik. Obrana je bila toliko atraktivna da su mu zapljeskali i igrači i trener Hajduka Ivan Leko.

Rogić je već neko vrijeme jedan od najboljih vratara lige kad se gledaju oni koji ne brane u klubovima velike četvorke, a ove sezone ima 17 nastupa za Šibenik i samo 19 primljenih pogodaka. Manje pogodaka od Šibenika su ove sezone primili samo Dinamo i Istra.