HNL

GORICA - ŠIBENIK 3:2 Gorica dobila sve tri utakmice na startu prvenstva

GORICA je u 3. kolu HNL-a pobijedila Šibenik 3:2 i upisala treću pobjedu na startu sezone.

Momčad Valdasa Dambrauskasa povela je već u 3. minuti golom Ognjena Mudrinskog kojemu je to već peti gol ove sezone.

Šibenčani promašili penal za 1:1

Šibenik je imao priliku vratiti se u susret u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, ali je Kristijan Kahlina fantastično obranio penal Marku Bulatu. Lopta se odbila na noge Ampemu, na gol-crtu dotrčala su tri igrača Gorice i jedan od njih je nevjerojatnom reakcijom blokirao njegov udarac.

Gorica je susret prelomila u 65. minuti golom Kristijana Lovrića, a devet minuta kasnije Babec je zabio svoj prvi gol u dresu Gorice. Šibenik je u završnici uspio zabiti dva gola, ali za potpuni preokret više nije imao vremena. U 87. minuti smanjio je Rak, a u četvrtoj minuti sudačke nadoknade Anočić je postavio konačnih 3:2.