Kvalifikacije za SP

Griezmann nakon kiksa Francuske govorio o Deschampsovoj taktici

ANTOINE GRIEZMANN govorio je o taktici Francuske nakon domaćeg remija s Ukrajinom (1:1) u 1. kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo koje će se 2022. godine održati u Kataru.

Francuzi su poveli u 19. minuti preko Griezmanna, a konačnih 1:1 postavio je Kimpembe autogolom u drugom poluvremenu.

"Možda smo trebali igrati s više ofenzivnih igrača"

Izbornik Francuske Didier Deschamps odlučio se za sustav 4-4-2 umjesto 4-2-3-1 koji je koristio u prethodnim utakmicama, a Griezmann smatra da je momčad mogla biti ofenzivnija.

"Možda smo trebali igrati s više ofenzivnih igrača koji mogu riješiti situacije jedan na jedan na strani. Učit ćemo igrati u takvom sistemu i pokušati pobjeđivati ponovno. Željeli smo pobijediti, ali nismo odigrali sjajnu utakmicu. Obratit ćemo pažnju na sve to i pokušati napredovati", kazao je napadač Barcelone.

Francuska će u nedjelju gostovati Kazahstanu u skupini D, a onda gostuje u Bosni i Hercegovini naredne srijede. Preostali protivnik ove selekcije u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo je Finska.