HNL

Hajduk na Facebooku: Judi moji, ča je ovo?

SPLITSKI Hajduk na poluvremenu vodi 3:0 protiv Rijeke na Poljudu i izgledno je kako će, ako se do kraja utakmice ne dogodi čudo, ostvariti pobjedu protiv riječkog sastava. Pogotke su zabili Stanko Jurić, Hamza Barry i Mijo Caktaš.

Navijače Hajduka već sada je uhvatila euforija zbog sjajne igre njihove momčadi, a ništa smirenija atmosfera ne vlada ni na službenom profilu Hajduka, na kojem su se administratori uz objavu rezultata na poluvremenu zapitali "Judi moji, ča je ovo?", očito dobro raspoloženi zbog rezultata.

Po komentarima ljudi također se vidi da vlada dobro raspoloženje, "Fantazija, obrisali smo pod s njima", napisao je jedan od navijača. "Ekstra, ovo Split odavno nije vidio... Napokon onaj Hajduk kojeg želimo", dodao je drugi.

Jasno se vidi da su i navijači svjesni koliko je ovo velik rezultat već sada na poluvremenu jer Hajduk protiv Rijeke na Poljudu nije slavio 2813 dana.