Hajduk

Hajdukovi juniori pobijedili Osijek 6:0

JUNIORI splitskog Hajduka su u Splitu u utakmici hrvatskog juniorskog prvenstva pobijedili Osijek 6:0. Nakon prvog poluvremena već je bilo 4:0. Golijadu je u 15. minuti započeo Šimun Hrgović, za 2:0 je u 27. minuti zabio Mate Antunović, a za 3:0 je zabio Jere Vrcić u 35. minuti. Odlično prvo poluvrijeme hajdukovaca zaključio je Rokas Pukstas.

U drugom je dijelu Hajduk još povećao svoju prednost. Branič Dominik Prpić povisio je vodstvo Bilih na 5:0 u 49. minuti, a nominalno prvi napadač juniora Hajduka Filip Čuić, koji je ušao s klupe, prekrasnim je škaricama u 75. minuti pogodio za konačnih 6:0. Hajduk je ovom pobjedom izbio na prvo mjesto ljestvice s dva boda više od Lokomotive.

Hajdukovi juniori ovu su pobjedu odnijeli samo tri dana nakon što su u utakmici Lige prvaka za mlade ispali od Atletico Madrida. Na Poljudu su Hajdukovi mladi nogometaši s Atleticom u 90 minuta odigrali 0:0, a onda su ispali nakon izvođenja jedanaesteraca.