VIDEO Hezonja junak Orlanda, poraz raspoloženog Bogdanovića

ORLANDO je svladao Milwaukee s 107:98, a Mario Hezonja odigrao je odličnu utakmicu za svoju momčad. Hrvatski košarkaš uspio je za 39 minuta u igri imao 19 poena (šut 7-11, trice 3-6), sedam asistencija, pet ukradenih lopti te tri skoka.

U trenucima kada se lomio rezultat sjajni Dubrovčanin pogodio je trojku za 103:96 i time donio 23. pobjedu Orlandu na svom terenu.

"Imali smo vodstvo od 10-15 koševa prednosti, no na kraju smo umalo zakomplicirali situaciju. Ipak smo uspjeli slaviti i drago mi je da je trica ušla kada je najpotrebnije", rekao je Hezonja, u čijoj je momčadi najbolji bio Ersan Ilyasova s 22 poena, dok je u protivničkoj ekipi jedan više postigao Greg Monroe.

Brooklyn je izgubio od Washingtona s 120:111, a raspoloženi Bojan Bogdanović postigao je 20 poena za 30 minuta igre (šut 8-13, trice 3-6), uz pet skokova i jednu asistenciju.  Njegova ekipa potpisala je deveti poraz zaredom, a posljednju pobjedu ostvarila je 23. ožujka.

Oklahoma je razbila Lakerse 112:79, Kobe Bryant postigao je 13 koševa, dok je sjajno odigrao Kevin Durant s 34 poena.