Ženski rukometni Euro

Hrvatska rukometašica se rasplakala i prekinula intervju nakon utakmice

Screenshot (Planetsport)

HRVATSKA je zaustavljena u polufinalu Europskog rukometnog prvenstva za žene, bolja je s 30:19 bila Francuska.

"Mislim... Mislim da smo bile užasne u prvom poluvremenu", rekla je Dora Krsnik sa suzama u očima pred kamerama EHF-a odmah nakon utakmice.

Hrvatske rukometašice u prvom poluvremenu su srušile negativni rekord polufinalnih utakmica Eura, postigle su samo pet golova i imale čak 10 golova zaostatka za braniteljicama naslova.

U trenucima dok je Krsnik davala izjavu u pozadini je čula radovanje Francuskinja. Tada se 28-godišnjakinja slomila, zaplakala i prekinula intervju.

"Teško je jer su toliku želju imale odigrati veliku utakmicu u polufinalu. Potpuno razumijem Doru Krsnik", rekao je EHF-ov novinar.

Hrvatske rukometašice u nedjelju će imati priliku osvojiti prvu medalju ikad na europskim prvenstvima, a suparnik u borbi za broncu bit će domaćin Danska.