Primera

HUESCA - REAL 1:2 Stoper s dva gola spasio Zidanea

REAL je u 22. kolu Primere slavio na gostovanju kod Huesce, posljednje momčadi lige, s 2:1.

Huesca je Zidaneovu momčad šokirala u 48. minuti kada je Galan pogodio na asistenciju Okazakija. Sedam minuta kasnije Varane je izjednačio poslije slobodnjaka Benzeme. Real drugi gol nije uspio zabiti sve do 84. minute kada je nakon jednog slobodnjaka Casemiro pucao glavom, domaći vratar odbio loptu, a Varane drugim golom donio tri boda Realu.

Utakmicu su obilježili i promašaji Realovog napadača Benzeme, a najveći je bio u 79. minuti kada je usamljen s tri metra pogodio vratara Huesce. Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu za Real koji je bio oslabljen izostancima Ramosa, Valverdea, Hazarda, Carvajala, Rodryga...

Real, čijem treneru Zidaneu prijeti otkaz zbog loših rezultata, sada ima sedam bodova manje od vodećeg Atletica i dvije utakmice više.