Ibrahimović (17) zabio prvi gol u Serie A. Pogledajte kako je probio golmana

ARIJON IBRAHIMOVIĆ (17) nova je zvijezda talijanske Serie A. Mladi njemački ofenzivac igra u Frosinoneu na posudbi iz Bayerna, a jučer je zabio svoj prvi gol u talijanskom prvenstvu. Frosinone je pobijedio Empoli 2:1 u 11. kolu Serie A, a Ibrahimović je prvo asistirao Marvinu Cuniju u 58. minuti za 1:0. U 74. minuti Ibrahimović je krasno zabio za 2:0, a Empoli je golom Francesca Caputa u 86. smanjio na konačnih 2:1.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL IBRAHIMOVIĆA

Ibrahimović je proglašen za igrača utakmice u svom četvrtom nastupu u Serie A. Ranije je zabio u talijanskom kupu protiv Torina, čime si je otvorio šansu da zaigra u prvom sastavu protiv Empolija. Ibrahimović vuče kosovske korijene i može igrati kao lijevo i desno krilo te u sredini terena.

Prošao je Bayernovu školu nogometa, koji ga je poslao na kaljenje u Frosinone. Talijani ga mogu otkupiti na kraju sezone, a Bayern bi onda zadržao pravo prvootkupa. Serie A je tako ponovno dobila Ibrahimovića nakon što se Zlatan u 41. godini povukao iz nogometa krajem prošle sezone.