SERIE B

Imamo li promašaj godine? Nevjerojatna scena stiže iz Italije

U UTAKMICI koju su u prošlom kolu Serie B odigrali Reggina i Perugia viđen je promašaj kakvog se uobičajeno gura u neku "vjerovali ili ne" rubriku jer spada u prilike za koje se mnogi napadači nadaju da će se u njima naći. Tragičar u toj situaciji ispao je Marco Olivieri.

Olivieri je i dalje pod ugovorom s Juventusom kojem je pristupio 2019., a od siječnja ove godine je na posudbi u Perugiji. U ovoj je sezoni Serie B, koju je započeo kao igrač Leccea, odigrao 30 utakmica i postigao tri pogotka. Izvrsnu priliku da povisi brojku s pogocima imao je u 61. minuti susreta kod Reggine kad je domaći vratar Alessandro Micai napravio pogrešku i dopustio lopti da ga preskoči i krene prema golu.

Olivieri je prvi stigao do nje te se odlučio na udarac s dva metra. Loptu je usmjerio ne prema golu već prema autu. Zamijenjen je u sljedećoj minuti, a njegova momčad pobijedila je 1:0 golom Burrija iz prve minute sudačke nadoknade.