Brozović briljirao, Inter pobijedio

GOLOVIMA Danila D'Ambrosija, Mirande i Maura Icardija Inter je svladao Sampdoriju 3:1 na "Giuzzeppe Meazzi" u drugoj utakmici 26. kola talijanske Serie A.

Momčad Roberta Mancinija, u kojoj su startali sjajni Marcelo Brozović (igrao do 88. minute) te Ivan Perišić (odigrao cijeli susret) uspjela je slaviti nakon poraza od Fiorentine u prošlom kolu.

Brozović je sudjelovao kod sva tri gola "nerazzurra". Nakon njegovih kornera poentirali su D'Ambrosio (23.) i Miranda (57.), a hrvatski reprezentativac poslužio je i Icardija za velikih 3:0 u 73. minuti. Poraz gostiju ublažio je Fabio Quagliarella u sudačkoj nadoknadi.

"Odigrali smo odličnu utakmicu i zasluženo slavili. Pobjeda nam je bila iznimno potrebna i sada s puno samopouzdanja čekamo sljedeće izazove", rekao je asistent kod drugog gola Felipe Melo.

Inter je četvrta momčad lige, a Sampdoria 16.