Bologna - Inter 2:1

Interovog tragičara suigrači su tješili, a mnoge je iznenadila reakcija Handanovića

Screenshot: Youtube

INTER je izgubio od Bologne 2:1 u zaostaloj utakmici 20. kola Serie A. Ovim porazom Inter je ostao na dva boda iza vodećeg Milana četiri kola prije kraja, a tragičar aktualnog prvaka je vratar Ionut Andrei Radu.

Rumunj je od prve minute stao na gol umjesto ozlijeđenog kapetana Samira Handanovića i teško kiksao u 81. minuti. Ivan Perišić izveo je aut duboko s lijeve strane u svojoj polovici i bacio loptu prema svom vrataru. Radu je čekao u petercu i krenuo lijevom nogom proslijediti loptu suigraču na drugu stranu, ali promašio je i dao priliku Nicoli Sansoneu da ugura loptu u prazan gol.

Nakon utakmice Radu se slomio i rasplakao. Suigrači Joaquin Correa i Alex Cordaz odmah su prišli golmanu i tješili ga, a Denzel Dumfries stao je ispred kamermana kako ne bi kamerom ulovili uplakanog Radua.

Mnogi su primijetili i da Handanović nije uopće prišao Interovom tragičaru, čak ga nije ni pogledao nakon utakmice, nego se odmah uputio prema svlačionici.