Ivanušec dobio najlošiju ocjenu u derbiju. Nizozemci: Bio je nevidljiv

U DERBIJU 14. kola PSV Eindhoven slavio je kod Feyenoorda 2:1 i došao do maksimalnih četrnaest pobjeda. Neumoljivi PSV je do pobjede u Rotterdamu došao u drugom dijelu golovima Ismaela Saibarija (65) i Oliviera Boscaglije (68), da bi domaćin tek smanjio preko Santiaga Gimeneza (82).

Hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec igrao je za aktualnog prvaka Feyenoord do 54. minute i zaradio kritike u nizozemskim medijima nakon te partije. Hrvatski krilni napadač je susret završio ocjenom 6.4 prema SofaScoreu, najslabijom kod PSV-a. Jednako loše je ocijenjen tek stoper David Hancko.

Nakon utakmice je nizozemski De Telegraaf napisao da je Ivanušec bio nevidljiv, a Rijnmond Sport je na Twitteru napisao: "Minteh je zamijenio Ivanušeca u 54. minuti. Trebala mu je samo jedna minuta da bude opasniji od njega, ali pucao je pored gola."