Ivković na poluvremenu: Gore od ovog ne može

Screenshot: HRT

HRVATSKA reprezentacija otišla je na poluvrijeme sa zaostatkom od 1:0 u utakmici protiv Albanije na Europskom prvenstvu. Hrvatska nije igrala dobro protiv jedne od najslabijih momčadi na natjecanju, a utakmica je završila 2:2. To je u HRT-ovoj emisiji na poluvremenu komentirao Tomislav Ivković, nekadašnji golman Dinama i reprezentacije Jugoslavije.

"Ovaj rezultat nam je dar s neba. Kako smo izgledali... Taktički nedisciplinirano, tečnosti nema, nema kombinatorike, svi se guramo, svi ulaze u prazan prostor i zagušuju jedan drugog. Kao da samo pali s neba. Da nas je netko skupio prvi put, ne bismo odigrali ovako. Dalić mora reagirati.

Sad je vrijeme da se krene slagati slagalica na pravi način jer zasluge - da, ali rezultat i igra je nešto drugo. Presporo igramo, nemamo udarac izvana, ali nemamo ni takav profil igrača, zato kažem da ima opcija na klupi. Gore od ovoga ne može. Kad je Modrić u takvoj situaciji da je nevidljiv, onda mi nije jasno što se događa", komentirao je Ivković.