Köln izvukao bod protiv Mönchengladbacha

U PRVOJ odigranoj utakmici 27. kola njemačkog nogometnog prvenstva Köln hrvatskog trenera Zvonimira Solde i Borussia Mönchengladbach remizirali su na Rhein-Energie-Stadionu 1:1.

Oba gola postignuta su u drugom poluvremenu, a poveo je gostujući sastav golom Marca Reusa iz 55. minute. Izjednačenje i bod Soldinoj momčadi donio je Portugalac Maniche u 79. minuti.

Bila je to već osma uzastopna utakmica (uključujući i Kup) kako Köln nije ostvario pobjedu. Tako klub pod ravnanjem hrvatskog stručnjaka posljednji trijumf pamti još 30. siječnja na gostovanju kod Eintrachta (2:1), nakon čega je osvojio tek četiri boda.