Kramarić novim golom približio Hoffenheim Ligi prvaka

ANDREJ KRAMARIĆ zabio je u pobjedi Hoffenheima nad Ingolstadtom 5:2, u 23. kolu Bundeslige. Sjajni hrvatski napadač upaš je u igru u 52. minuti umjesto Terrazzina, a u 77. kod rezultata 2:2, uspio zabiti i praktički slomiti goste.

Demirbay je odlično asistirao za Kramarića, koji je iz prve opalio i uspio svladati vratara Hansea za velikih 3:2.

Bio je to njegov sedmi gol u Bundesligi ove sezone, a upisao je i isto toliko asistencija.

Do kraja je Hoffenheim zabio još dva gola, a točku na i stavili su Szalai u 79. i Hubner u 88. minuti.

Ovom pobjedom momčad Julian Nagelsmann ostala je na četvrtom mjestu, koje joj garantira povijesne kvalifikacije za Ligu prvaka sljedeće sezone, dok Borussia Dortmund na trećem mjesti ima svega dva boda više.